Materiał Partnera

Wózek do sprzątania – gdzie nie powinno go zabraknąć?

Wózek do sprzątania – gdzie nie powinno go zabraknąć?

Mieszkania, czy niewielkie sklepy dbają zazwyczaj o czystość w sposób tradycyjny. Jednak obiekty o większym metrażu wymagają ułatwień, by sprzątanie mogło odbywać się szybciej, dokładniej i było dla pracownika jak najmniej uciążliwe. Właśnie z tego powodu na rynku dostępne są profesjonalne wózki do sprzątania. Gdzie sprawdzi się takie rozwiązanie?

Jakie zalety ma wózek do sprzątania?

Odkurzanie, mycie podłóg, konserwacja powierzchni, uzupełnianie artykułów higienicznych wiążą się ze znaczną ilością rzeczy, które są niezbędne do wykonywania odpowiednich prac. Wszystkie te elementy, takie jak wiadro z wodą, płyny, papiery toaletowe, ręczniki, spreje czyszczące i inne artykuły są nieporęczne i ciężkie, dlatego umieszczenie ich w mobilnym wózku znacznie przyspiesza i ułatwia sprzątanie. Jest to również komfortowe rozwiązanie dla personelu. Pozwala zaoszczędzić siły i czas, który byłby potrzebny na osobne przenoszenie artykułów higienicznych. Wózek nie nadwyręża nadmiernie pracownika podczas pracy. Profesjonalne wyposażenie wózków do sprzątania, jak i same usługi świadczy przedsiębiorstwo Petrus Serwis. Firma oferuje profesjonalne środki czyszczące, artykuły higieniczne, dozowniki i systemy dozujące oraz wiele innych produktów do profesjonalnego czyszczenia.

Gdzie wózek do sprzątania jest niezbędny?

Wózki do sprzątania to niezbędne wyposażenie wszelkich budynków użyteczności publicznej. Im większa przestrzeń i metraż, tym korzystniejsze będzie użytkowanie tego typu rozwiązań. Sprzątanie będzie przebiegało sprawnie, a personel wypełni swoje obowiązki podczas jednej wizyty w danym pomieszczeniu, czy korytarzu. Wózki do sprzątania zaprojektowane są tak, aby przewożone detergenty umieszczone były w stabilnych komorach. Dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i nie grozi rozlaniem się płynu w miejscu, gdzie ktoś mógłby się poślizgnąć.

Wózek do sprzątania jest idealnym wyjściem do szkół, przedszkoli, biur, szpitali. Świetnie sprawdzą się również w sklepach wielkopowierzchniowych i wielu instytucjach. To znacznie tańsza i bardziej ekonomiczna alternatywa dla pojazdów sprzątających. Wózek dotrze w miejsca węższe i wymagające bardziej precyzyjnego sprzątania. Wózki do sprzątania występują w wielu rozmiarach i różnorodnych modelach. Wiele typów posiada udogodnienia, takie jak np. system zaworów, dzięki czemu nie trzeba  opróżniać wiader ręcznie, czy wyciskarki do mopów umieszczone na wysokości ułatwiającej sprzątanie i minimalizujące potrzebę uciążliwego schylania się.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy